KONKURS „ZAGALOPUJ SIĘ!” NA DZIEŃ DZIECKA

Z radością informujemy, że w ogłoszonym konkursie w dn. 01.06.2018 r. wzięło udział 5 (pięć) osób, które  udzieliły odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe w formie komentarzy.
Poprawne odpowiedzi, zgodnie z zasadami i regulaminem konkursu „Zagalopuj się”,  zostały podane przez 2 (dwie) osoby.
Organizator zdecydował jednak uznać jedną dodatkową odpowiedź jako poprawną, gdyż mieściła się w formacie poprawności odpowiedzi podanej w regulaminie.

Wyniki konkursu:
Nagrodę otrzymują dzieci reprezentowane przez Panie:
1. Alicja Dwornik – Plura
2. Monika Depa
3. Katarzyna Krzyśko.

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kontaktu w sprawie ustalenia terminów jazd dla Państwa dzieci pod numerem 531 842 009, zgodnie z zasadami i regulaminem konkursu.

 

OGŁOSZENIE KONKURSOWE

Z okazji Dnia Dziecka ruszamy z konkursem „Zagalopuj się!” przeznaczonym dla dzieciaków z gminy Suchy Las. W dużym skrócie konkurs polega na udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, które pojawi się w grupie „Gmina Suchy Las” na www.facebook.com w dniu 01.06.2018 r.
W konkursie mogą brać udział dzieci z terenu gminy Suchy Las, których rodzice/opiekunowie wyrazili zgodę na udział. Dziecko nie musi mieć konta na www.facebook.com i może skorzystać z reprezentacji rodzica/opiekuna.
Format odpowiedzi i szczegóły konkursu określa regulamin poniżej.
Nagrodami dla 5 (pięciu) Wybrańców będzie bezpłatna jazda próbna na kucyku w Fiord Team, w Złotnikach Wsi.
Zapraszamy do zapoznania się z krótkim regulaminem.
W razie pytań prosimy o kontakt na biuro@fiord-centrumhipoterapii.pl

Regulamin konkursu “Zagalopuj się!”:

Organizatorem konkursu “Zagalopuj się!” i fundatorem nagród jest Spółdzielnia Socjalna Fiord Team z siedzibą przy ul. Słonecznej 1, Złotniki Wieś, 62- 002 Suchy Las.
Konkurs odbywa się w na stronie internetowej i fanpage’u Organizatora (www.fiordteam.pl) oraz w grupie Gmina Suchy Las, o czym Organizator poinformuje w trzech grupach poświęconych mieszkańcom Gminy Suchy Las (grupa Gmina Suchy Las,  grupa gmina suchy las – forum mieszkańców, grupa Osiedle Suchy Las Wschód – dla mieszkańców).
Wymaganiem koniecznym do uczestnictwa w konkursie jest posiadanie profilu w grupach: Gmina Suchy Las i posiadanie konta na Facebook w celu polubienia fanpage’a Organizatora.

 

Zasady konkursu “Zagalopuj się!”:
1. Uczestnicy konkursu muszą wejść na stronę www.fiordteam.pl i polubić fanpage Organizatora.
2.
Następnie w grupie Gmina Suchy Las udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe zadane przez Organizatora w postaci komentarza pod zamieszczonym w dniu 01.06.2018 r. postem konkursowym. Odpowiedzi należy udzielić według formatu: “Akceptuję regulamin konkursu, odpowiedź brzmi:..”. Publikacja pytania konkursowego odbędzie się w grupie Gmina Suchy Las.
3. Liczy się czas i refleks. Nagrodę uzyskać może tylko 5 (pięć) pierwszych Uczestników udzielających poprawnych odpowiedzi w formie komentarzy w grupie Gmina Suchy Las.
4. Regulamin zabrania stosowania wymogu udostępniania postów przecz Uczestników konkursu oraz wymogu oznaczania znajomych.
5. Nagrodą główną jest bezpłatna 30-minutowa jazda próbna na koniu dla każdego z pięciu Uczestników konkursu, którzy jako pierwsi udzielili poprawnej odpowiedzi.
6.
Dokładny termin odbycia jazdy zależy od Organizatora i zostanie ustalony w trakcie kontaktu z Organizatorem pod numerem 531 842 009. Termin zależy od dostępności grafika Organizatora.
7.
Nie można przekazywać nagród na rzecz osób trzecich oraz wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną.
8. Regulamin konkursu zostanie udostępniony na stronie www.fiordteam.pl.
9.
W przypadku udostępnienia konkursu do innej grupy, Uczestnik konkursu zostanie zdyskwalifikowany.
10. Konkurs rozpoczyna się 01.06.2018 r. i kończy w momencie umieszczenia wymaganej ilości (pięciu) pierwszych komentarzy (pod informacją o konkursie) przez pięciu Uczestników konkursu zawierających poprawne odpowiedzi w formacie:  “Akceptuję regulamin konkursu, odpowiedź brzmi:….”.
11.
W konkursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku 6+ za pisemną zgodą rodziców/opiekunów (do okazania Organizatorowi w razie wygranej) oraz przedstawiciele dzieci/młodzieży – rodzice/opiekunowie.
12.
Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.
13.
Wyniki zostaną ogłoszone 04.06.2018 r. za pośrednictwem strony www.fiordteam.pl w zakładce Aktualności i będą podane jako ostateczna wola Organizatora. Organizator nie przyjmuje żadnych reklamacji do wyników konkursu.
14. Wygrani zobligowani są do kontaktu  z Organizatorem w ciągu 7 dni kalendarzowych pod numerem 531 842 009, w przeciwnym razie nagroda (jazda konna) nie zostanie zrealizowana.
15. Administratorzy grupy Gmina Suchy Las nie są organizatorami, ani nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za przebieg konkursu.

 

Kategorie: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *